O NAS

O nas

Przez ostatnie lata podróżowania, zdobywania doświadczeń i czerpania inspiracji nauczyłyśmy się, że dbałość o siebie to przede wszystkim zdrowe nawyki żywieniowe. Postanowiłyśmy przeciwstawić się bylejakości dzisiejszego jedzenia. Często jest ono przetworzone, pełne chemii, szkodliwych cukrów i tłuszczy. Skupiłyśmy się na rozwoju i edukacji, w myśl której wyświechtane nieco powiedzenie „jesteś tym, co jesz” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Zrozumiałyśmy, że to od nas zależy, czy nasz organizm jest silny, z energią do działania i blaskiem.

Tak właśnie w 2015 roku postał The Cold Pressed Juices – miejsce, które daje Wam mądre alternatywy. Jest ono bogate w zdrowe produkty, takie jak superodżywcze soki cold pressed, pyszne smoothies napakowane superfoods, czy witaminowe shoty. Przygotowujemy tu dla Was także pyszne przekąski, sałatki, odżywcze zupy i kanapki. Każdy produkt i każdy dostawca jest przez nas dokładnie sprawdzany, aby nakarmić Was naprawdę wartościowo. Tu nie chodzi o dietę cud, o odchudzanie, a już na pewno nie chodzi o liczenie kalorii. Postawiłyśmy sobie za cel szczerą dbałość o organizm.

Zdrowy tryb życia to nie tylko to co jemy, ale sposób w jaki żyjemy, jak się regenerujemy i wyciszamy. To też pielęgnowanie pasji i nauka radzenia sobie ze stresem. The Cold Pressed Juices wypełniłyśmy dobrą energią i zdrową kuchnią. Chcemy zacząć od szerzenia świadomości jak ważna jest dieta, a z czasem chcemy zarazić Was dbałością o inne, równie ważne aspekty Waszego życia.

 

Agnieszka i Inga Czaplickie