WITAJ WIOSNO!

Mimo, że oficjalny ‘kalendarzowy rok’ rozpoczął się już parę miesięcy temu bo w Styczniu, to ‘biologiczny’ rusza dopiero teraz, 21 Marca. Pierwszy dzień wiosny jest dla nas dniem wyjątkowym i według nas to on tak naprawdę powinien być pierwszym dniem roku. Dlaczego tak uważamy? Początkowo pierwszy dzień roku w Rzymskim kalendarzu przypadał 1 Marca. Z tego co wiadomo, owa data była zawsze zależna od urzędów konsuli Rzymskich. Wszystko uległo zmianie 153 p.n.e. , kiedy początek urzędowania konsulów wypadł na 1 stycznia. Od tego momentu Nowy Rok stał się wyłącznym fenomenem stycznia.

 

Mimo, że tradycyjnie w Styczniu staramy się wprowadzić głębokie zmiany w naszą codzienną rutynę, jest to najmniej przyjazny czas do poddawania się nowym wyzwaniom. Wiele naszych celów staję się nie do osiągnięcia i czar postanowień noworocznych szybko pryska po pierwszym tygodniu naszych zmagań. Nawet nie jesteśmy tym zszokowani. Jak myślicie, nie byłoby o wiele łatwiej zmienić swoje nawyki podczas wiosny? Przy wsparciu pięknej pogody, kiedy nie potrzebujemy kojących posiłków tak jak w zimę? Oczywiście, że tak! Głęboko wierzymy, że czas przemian jest teraz. A dokładniej, z pierwszym dniem wiosny, kiedy wszystko odżywa na nowo i cykle życia ponownie zaczynają się w świecie natury.

 

W The Cold Pressed Juices chcemy jak najbardziej współistnieć z naturą, która nas otacza. Indywidualne postanowienia spełnia się o wiele łatwiej kiedy idziemy wraz z nurtem natury. W związku z tym, challengujemy Was abyście sami podjęli się nowego wyzwania, jakim jest zmiana stylu życia na lepsze, zdrowsze. Z całego roku, to jest najbardziej optymalny moment i właśnie dlatego dajemy wam 10% rabat na detoksy sokowe w naszym sklepie stacjonarnym i online. Co więcej, do każdego detoxu dajemy paczkę suplementu Body w prezencie! To nie koniec wiosennych niespodzianek, ponieważ dodatkowo do każdego złożonego zamówienia na The Cold Pressed Powders, dorzucamy saszetki proszku Calm Down GRATIS! Zachęceni? Kto będzie gotowy podjąć się naszego wyzwania? #nowyrokTCPJ

 

P.S. W naszym sklepie online właśnie pojawił się nowy produkt – Wiosenny Notes The Cold Pressed Juices.  Z naturalnego drewna i wykonany w Polsce, jest idealnym kompanem do najważniejszych notatek!