DOSTAWA NA POLSKĘ

Dlaczego w wysyłce na Polskę nie wysyłamy detoxów?

Do dostarczania soków na terenie Polski używamy firmy kurierskiej UPC Polska Sp. z o.o., z tego względu nie możemy zapewnić dostawy w godzinach wczesnoporannych. 6-pak cold pressów, który zbudujesz, możesz użyć jak tradycyjny detox.

Dlaczego mogę zamówić tylko 1 cold press Wonder Woman?

Cena WonderWoman jest wyższa (17zł) w porównaniu do innych oferowanych w wysyłkach (14zł). Jako, że cena 6-paku jest stała, ograniczyliśmy ilość WonderWoman do 1 sztuki.

Jak pakowane są cold pressy?

W każdej paczce znajduje się 6 soków cold pressed. Soki zapakowane są do torby termoizolacyjnej, a w nich znajduje się icepack który jest w stanie utrzymać niską temperaturę soków nawet do 72h. Torba termoizolacyjna dodatkowo zapakowana jest w karton. Dzięki takiej formie pakowania nasze cold pressy dotrą do Ciebie w odpowiednim stanie i zachowają swoją wartość odżywczą.

Jaką datę ważności mają soki?

Nasze soki mają datę ważności 3 dni. Wyciskamy je codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach wczesnoporannych. Przykładowo soki zamówione na wtorek wyciskane są w poniedziałek i należy je spożyć do środy włącznie.

Kiedy wyciskamy soki?

Soki wyciskamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach wczesnoporannych. W jakie dni i o której godzinie dostarczane są soki z wysyłką na terenie Polski? Soki z wysyłką na terenie Polski dostarczane są od wtorku do piątku. Kurier powinien pojawić się z paczką do godziny 12.00 w większych miastach i do 14.00 w mniejszych miejscowościach. Te godziny mogą ulec zmianie w zależności od indywidualnej pracy kuriera.

Dlaczego nie mogę zamówić soków na poniedziałek?

W niedziele, zarówno my, jak i firma kurierska nie pracujemy. Stąd pierwszy dzień, kiedy przesyłka może zostać nadana to poniedziałek.

Do której godziny mogę zamówić soki na następny dzień?

Zamówienia złożone po godzinie 19.00 w dni robocze mogą zostać przesunięte na kolejny dzień wysyłkowy. Dlaczego? W celu większej dostępności wysyłek zostawiamy sobie niecałą dobę na skompletowanie zamówienia.

Czy mogę zmienić adres i datę dostawy?

Adres i datę dostawy można zmienić na 2 dni przed dostawą do godziny 12.00. Prosimy o kontakt na adres: agnieszka@thecoldpressedjuices.com.pl

Jak są dostarczane soki?

Dostawy dostarczane są przez firmę kurierską UPS Polska Sp. z o. o.

Dlaczego cold pressy powinny być przechowywane w lodówce?

Soki cold pressed są swieżym, nieprzetworzonym produktem. Aby zachować ich wartości i przydatność, należy przechowywać je w lodówce – optymalnie w temperaturze 1-4 stopni Celsjusza.

Jak złożyć zamówienie, jeśli chce przejść przez detox i mieszkam poza Warszawą?

Jednorazowo możemy wysłać paczkę z sokami na maksymalnie dwa dni. Jeśli chcesz przejść przez detox 1-2 dniowy wystarczy wybrać 1-2 produkty “6-pak Wysyłka Polska”. Przy detoxie 3- dniowym należy złożyć pierwsze zamowienie na 2 dni i kolejne na 1 dzień wybierając odpowiednie daty w kalendarzu.

Czy cold pressy są mrożone, rozcieńczane? Czy mają konserwanty? Czy są w nich jakieś
dodatki?

Nasze cold pressy są w 100% świeżo wyciskanymi sokami metodą tłoczenia na zimno. Nie są rozcieńczane i nie zawierają konserwantów. Nie są również mrożone. Nie dodajemy cukru, sztucznych barwników ani żadnych innych dodatków.