CZYM JEST JUICECLUB?

 

Możliwe że niektórzy już z Was słyszeli o innowacyjny programie JUICECLUB. JUICECLUB jest rodzajem coldpress-owego abonamentu. Inspirując się Stanami, gdzię subskrypcja króluje – JUICE CLUB jest naszą odpowiedzią programu lojalnościowego The Cold Pressed Juices.

Bardzo cenimy naszych stałych klientów, jak i sokowych entuzjastów, którzy chcą aby picie soków cold press stało się ich codziennym rytuałem. To WY tworzycie społeczność The Cold Pressed Juices, a jest was coraz więcej! Cieszymy się i chcemy Wam podziękować poprzez naszą ofertę, czyli JUICECLUB. Dzięki regularnemu abonamentowi w JUICECLUB, możecie naprawdę zaoszczędzić i łatwo zadbać aby The Cold Pressed Juices zawsze miały miejsce w domowej lodówce. Nasze soki coldpress są robione tylko z najwyższej jakości składników i dlatego są idealnym dopełnieniem do zbalansowanej diety. Jesteśmy zabiegani, mamy coraz mniej czasu, a dobrej jakości soki nie zawsze są w zasięgu ręki.

Abonament JUICECLUB dzieli się na 3 poziomy Bronze, Silver i Gold. Bronze jest abonamentem miesięcznym, Silver 2 miesięcznym, a Gold 3 miesięcznym. W każdym poziomie sokowej subskrypcji, czyli “sokowej prenumeraty”, jest możliwość dostosowania ilości do sokowej potrzeby. Można wybierać pomiędzy opcjami takimi jak 6, 8 i 12 soków tygodniowo. Przykładowo to oznacza: przy 1 miesięcznym Bronze i wyborze np. 6 soków tygodniowo będziecie otrzymywać 24 soki miesięcznie. Mniejsze ilości sprawdzą się dla każdego, zatem większe są świetne dla dużych rodzin lub cold pressowych nałogowców. Jedno jest pewne – jeżeli często kupujesz nasze soki, JUICECLUB jest stworzony dla Ciebie! Co więcej w większości opcji JUICECLUB wysyłka jest darmowa! Jak widać, abonament bardzo się opłaca, więc na co czekacie?

 

Zapraszamy do naszego online-shopu aby bliżej zapoznać się z ofertą JUICECLUB:

https://sklep.thecoldpressedjuices.com.pl/kategoria/subskrypcja

 

Wszystkie pytania dotyczące subskrypcji możecie wysyłac do Marii:

maria@thecoldpressedjuices.com.pl