Jak stosować The Cold Pressed Powders?

Dostajemy dużo pytań jak stosować nasze pudry. Jak już pewnie wiecie, nasze pudry składają się z adaptogenów jak i innych różnych superfoodsów. Głównie zalecamy aby używać je jako dodatek do owsianek, smoothie lub soków czy innych napoi. Każdy proszek, zależnie od składu ma kompletnie inny smak jak i właściwości. Dokładne zapoznanie się ze składem jest fundamentalne w osiągnięciu tego co chcemy. W kwestiach smaku, dodawanie naszych pudrów jest bardzo zależne od Was samych. Body na przykład, jest bardziej kakaowe i wpasowuję się idealnie jako dodatek do owsianek czy kawy. Podkreśla on wtedy nutę kakaowego smaku w śniadaniowym daniu. Podobnie jest z Vitality, w którym dominująca maca i rzeń-szeń idealnie wpasowują się do owsianek jak i jaglanek. Z innej strony, Greenergy jest lekko słodkim lecz nadal  dość ziołowym proszkiem. Świetnie się sprawdza z owocowymi smoothie oraz różnymi smoothie bowl’ami. Rose, jest bardzo popularna z samą wodą – jej delikatny różany smak jest bardzo orzeźwiający. Natomiast Calm Down może być idealny jako dodatek do herbaty.  Jednak wszystko jest całkowicie zależne od Waszych nawyków jedzeniowych i ulubionych smaków. Najłatwiej jest znaleść swój ‚adaptogenowy smak’ metodą prób i błędów. Testujcie różne przepisy, a wtedy odkryjecie złoty środek który stanie się esencją Waszej pozytywnej aury!

 

———————————————————————————————————————

Naszym bardzo prostym i ulubionym smoothie jest GREENERGY SHAKE:

Składniki:

-1 banan

-łyżeczka lub 1/2- całej saszetki wybranego proszku

-garść szpinaku

-szklanka mleka migdałowego (dodaj więcej jeżeli chcesz uzyskać bardziej płynną konsystencję)

Wszystko zmiksuj! Voila!

———————————————————————————————————————

Z reguły, zalecamy stosować łyżeczkę wybranego proszku dziennie do wybranego dania lub napoju.

Radzimy nie przekraczać zalecanej ilości. Dodawanie więcej proszku na raz nie przyśpieszy jego działania, ani go w żaden nie polepszy. Tylko po regularnym, codziennym stosowaniu zalecanej łyżeczki  zaczniemy czuć różnicę po kilku tygodniach.

Oczywiście prosimy o dokładne zapoznanie się ze składem każdego z proszków przed użyciem. Jest to istotny sposób zapobiegania alergiom. Zalecamy bezzwłocznie przerwać  użycie proszków jeżeli wystąpią objawy alergii pokarmowej.