Witaj w The Cold Pressed Juices!

 

Witaj w The Cold Pressed Juices!

Stworzyłyśmy blog za pośrednictwem, którego chcemy zaprosić Was do naszego świata. Już od ponad roku staramy się dostarczać Wam odżywczych produktów, dzięki którym sprawiacie, że Wasze ciało i umysł promienieją dla Was od środka. Od niedawna rozszerzyłyśmy naszą ofertę na teren całej Polski, tak by jeszcze więcej osób mogło cieszyć się bogactwem witamin i minerałów, które są zawarte w naszych cold pressach.

Mamy nadzieję, że nasze słowa będą Was inspirować. Nie będziemy pisać wyłącznie o odżywianiu. Chcemy podzielić się z Wami wiedza, którą zdobyłyśmy w trakcie naszego życia. To sprawdzone metody i postawy dzięki, którym poczujecie, że żyjecie w zgodzie z własnym ciałem. Wiemy, że czasami trudno jest złapać równowagę. Szczególnie kiedy stajemy przed wyzwaniami, które musimy pokonywać każdego dnia. Najważniejsze to wsłuchać się w siebie i znaleźć własny sposób na życie. Jeśli nie będziecie ignorować sygnałów, które wysyła organizm, to prędzej czy później osiągniecie balans.

Chcemy, abyście nasze posty potraktowali jak wskazówki. Możecie je dowolnie zmieniać i wyciągnąć z nich to, co Waszym zdaniem jest najważniejsze. Zachęcamy Was również do komentowania i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Jesteśmy bardzo szczęśliwe i gotowe do podjęcia nowego wyzwania. Do zobaczenia wkrótce!

Agnieszka i Inga Czaplickie